Дослідження 

Одним з основних тестів на виявлення зон інтенсивності по ЧСС та величини VO2max є "Навантажувальний тест з поступовим підвищенням інтенсивності". Залежно від твоїх антропометричних даних та специфіки обраного виду спорту, буде запропонована одна з варіацій цього тесту на відповідному обладнанні (бігова доріжка, велоергометр, гребний тренажер, тощо).

 

Біг є найприроднішим видом активності, але «марафон з дивану» це - занадто небезпечно! Щоб тренуватися максимально ефективно та не «перегоріти», визнач свої істинні пульсові зони та відслідковуй результативність тренувань за допомогою показника VO2max.

Велоспорт також відноситься до циклічних видів спорту, але через те, що під час педалювання використовується менша кількість м'язових груп, доречним буде пройти окреме тестування на нашому - а можна і на твоєму ;) - велосипеді.

Контроль пульсу під час високоінтенсивних навантажень дозволить тобі ефективніше ТРЕНУВАТИСЯ, а не ЗМАГАТИСЯ кожного разу, як ти заходиш в зал. Знання твоїх пульсових зон дозволить правильно "розкластися" під час комплексу і закінчити схему першим!

Масонабір або схуднення - це як ваги, на одній стороні надходження енергії (кКал), а на іншій - їх витрати (тренування). Дізнайся свій Базовий Метаболізм (RMR) та побудуй ідеальну дієту, режим дня та тренувань, які будуть підходити саме для тебе!

 Результат

 
Після проходження тесту в "тVOя Лабораторія" ти отримаєш звіт, що включає:
Зони інтенсивності
Персоналізовано визначені пульсові зони, в тому числі пороги Аеробного та Анаеробного обміну з відповідними межами потужності та показниками VO2.
Показник максимального споживання кисню (МПК або VO2max)
Пікове значення споживання кисню та порівняння із всесвітніми нормами, що є надійним показником працездатності людини.
Графік газоаналізу під час тесту
Сегментарний склад тіла*
Деталізовний графік показників VO2 та VCO2, візуалізація періоду використання жирів та вуглеводів, зміна пульсу під час зміни  інтенсивності і не тільки.
Детальні значення (для кожної кінцівки) ваги м’язової та кісткової тканини, відсоткове значення підшкірного жиру та води в організмі, кількість вісцерального жиру, базовий метаболізм та метаболічний вік.
Ортостатичний тест*
Об'єктивний показник рівня стресу організму. Надає змогу побачити баланс між тренуваннями та відпочинком.
Щоб отримати додаткову інформацію для тренерів, натисни
*Опціонально.

Головний лаборант

Лаборант

Лаборант

Керівник проекту

Веб-дизайнер

 

Хочеш пройти тестування?
Обери
своє

місто!

  Наші партнери:  

Маєш питання? Напиши нам!